Mai és pünkösdhétfői alkalmaink

Ma 15.30-kor – három éves szünet után – ismét találkozhat a kibővülő „Öreg Ifi” (vagy inkább ifjú lelkű szenior kör). Szeretettel várjuk a meghívottakat!

Mellékletben küldöm a pünkösd hétfői egyházmegyei missziói nap programját, s egyben kiemeljük, hogy ez egyházmegye döntése alapján:   PÜNKÖSD HÉTFŐN NEM LESZ ISTENTISZTELET AZ EGYHÁZMEGYE TEMPLOMAIBAN, ÍGY NÁLUNK SEM!   Közös istentiszteletet ezen a programon tartunk az újpesti Rex Állatsziget szabadidőparkjában (1048 Budapest, Óceánárok utca 33.). Gyülekezetünk tagjainak a lelkészeink és teológusaink által készített online pünkösdi áhítatot küldünk majd ki hétfőn reggel.

A közös egyházmegyei programra lehet jönni autóval egyénileg, de 8.30 körül egy közös busszal is a gimnázium előtti parkolóból, még van 3 hely. Hazatérés az autóbusszal 16 óra körüli indulással várható Újpest felől.