Missziói nap felmérés

A járványügyi helyzet remélt javulásával idén újra lehetőséget kapunk arra, hogy az egyházmegyében családi és missziói napot szervezzünk: a járvány előtti gyakorlathoz visszatérve erre június 6-án, pünkösdhétfőn kerül majd sor. Hogy minél többen élhessük át a találkozás örömét, az egyházmegyei presbitérium arra kéri a megye gyülekezeteit, hogy ezen a napon ne külön-külön, hanem együtt ünnepeljük az istentiszteletet.

A találkozó helyszíne:  Rex Állatsziget,  (1048 Bp, Óceánárok 33.)

Az egyházmegye külön buszt szervezésével segíti az odajutást – Lőrincről is. Esperesünk kérésére a tervezést azzal tudjuk segíteni, ha részvételi szándékunkat és buszigényünket előre jelezzük.

Kérjük, hogy aki szívesen csatlakozna, egy előzetes regisztrációval jelezze ezt vissza a templomban kihelyezett papíron, illetve e-mailben a gyülekezetnek címezve: pestszentlorinc@lutheran.hu. (Természetesen lehetséges lesz saját autókkal is utazni.)