Presbiter avatás vasárnap

Nagy ünnepre készülünk a holnapi istentiszteleten: beiktatjuk a 2024. és 2030. közötti évekre az újonnan választott presbitérium tagjait. Ez az induló közösség a gyülekezet bizalmát és támogatását élvezi, ennek most közösségi kifejezését is megadhatjuk azzal, hogy holnap személyesen is áldást kérünk rájuk.

Holnapi istentiszteletünkön mondunk köszönetet azoknak a hűséges presbitereinknek is, akik az elmúlt években végezték munkájukat gyülekezetünk építésében, de most presbiteri szolgálatukat leteszik.

A gyülekezeti élet mindig az Isten jóságára és hívására adott válasz, melyben mindig, mindnyájunknak személyes kiválasztottsága van.

„Tudja ő a nevedet, más helyetted nem mehet…” – mondja egyik énekünk. Ennek örömével, hogy együtt, személyes életünkkel együtt vagyunk elhívott közösség, ünnepeljünk együtt holnap délelőtt!